درباره ما

تاریخچه تسمه برتر

گروه بازرگانی تسمه برتر ، از سال 1380 با تخصص در زمینه واردات و فروش تسمه، به عنوان یکی از قدیمی ترین وارد کننده در این حوزه فعالیت خود را آغاز نموده است.

هدف اصلی بازرگانی تسمه برتر، ارائه خدمات ارزشمند با تکیه بر سال‌ها تجربه و پشتیبانی از بهترین شرکت‌های تولید تسمه در سراسر جهان است. این گروه با ایفای نقش بیش از پیش در سرعت‌دهی به فعالیت‌های صنعتی کشور، به دنبال همکاری‌های طولانی مدت با شرکت‌های برتر تولید تسمه بوده و از سال‌ها پیش به واردات تسمه اختصاص داده است.

تسمه برتر، با پیگیری مداوم و تلاش فراوان، قصد دارد تا در این عرصه به بهبود و توسعه بیشتری برسد و نقش مؤثری در توسعه صنعت کشور ایفا کند

  • کیفیت
  • دقت
  • ایمنی
  • مطمئن

پروژه های ما

چه کارهایی انجام داده ایم؟

محصولات با کیفیت و ماندگاری بالا در پروژهای ما 

درباره ما

ماموریت و چشم انداز

این مجموعه با در اختیار داشتن نیروهای ماهر و متخصص در بخش های فنی و مهندسی، نصب و راه اندازی در صدد پاسخگویی به نیازهای فراوان معادن کشور می باشد. از دیگر خدمات تسمه برتر می توان به تعمیرات تسمه  تجهیزات معدنی و مشاوره قبل از راه اندازی ، مشارکت در راه اندازی انواع کارخانجات صنعتی و صنایع مواد غذایی دار دارد.

  • کارخانجاتلاستیک سازی
  • صنایع مواد غذاییکارخانه کیک پزی
  • حمل ونقل دریاییکشتیرانی
  • هوانوردیفرودگاها

سالها سابقه در صنعت ایران 

درباره ما 

ارائه انواع تسمه نقاله (ساده و آج‌دار)، تسمه انتقال نیرو، تسمه شیاری، تسمه نانوایی، تسمه خمیرگیر، تسمه چاپ و بسته‌بندی، تسمه کارتن‌سازی، تسمه صنایع غذایی و دارویی، تسمه pvc، تسمه pu، تسمه تایمینگ، تسمه تردمیل، تسمه برزنت، تسمه پلی کرد، تسمه پلی اورتان در فروشگاه تسمه برتر

1300+مشتری راضی
57کارخانه
39سازمان
425+پروژه

جهت خرید تسمه صنعتی با ما در تماس باشید

مشاوره قبل از خرید
چگونه تسمه نقاله را تنظیم می کنید؟
نصب قرقره ها و غلطک ها: قرقره ها و غلتک ها را طبق دستورالعمل سازنده نصب کنید و مطمئن شوید که به درستی تراز و کشش دارند. تسمه را نصب کنید: تسمه را در طول نوار نقاله قرار دهید و مطمئن شوید که به درستی کشیده و تراز شده است
تسمه نقاله در صنعت معدن
چه صنعتی از تسمه نقاله استفاده می کند؟
مصارف صنعتی تسمه نقاله - May Conveyor آنها در تعدادی از کاربردها در فرآوری مواد غذایی، تولید و سایر صنایع سنگین استفاده می شوند . صنایعی که این سیستم‌های تسمه نقاله در آنها عالی هستند و شامل خودروسازی، کامپیوتر، کالا، بسته‌بندی، تکمیل چاپ، بطری‌سازی و کنسروسازی، مواد شیمیایی، دارویی، هوافضا و فرآوری مواد غذایی می‌شوند.
بهترین زاویه برای تسمه نقاله چیست؟

با یک کمربند ساده (بدون برجستگی) معمولاً می گوییم حداکثر زاویه 20 درجه است.
اگر باید تندتر از آن حرکت کنید، کمربند 15 میلی‌متری الگوی شورون شما را تا 32 درجه می‌برد.
اگر نیاز دارید که هنوز بالاتر از آن بروید، یک تسمه فرورفته و پرتاب شده می تواند تا 45 درجه برای مواد معمولی حفاری شده بالا برود.